Poznaj najlepsze trasy rowerowe w Polsce zdobywając Gravelową Koronę Ultra!

Po co powstała Korona Ultra?

Podejmij prawdziwie królewskie wyzwanie i zdobądź swoją Koronę Ultra!

Eksploracja

Odkrywaj piękno Polski!

Jazda na rowerze to wyjątkowe doświadczenie, które pozwala nam spojrzeć na krajobrazy i kulturę naszego kraju w zupełnie nowy sposób. Wsiadając na rower, wyruszamy w podróż pełną niespodzianek, odkrywając ukryte skarby zarówno w malowniczych pejzażach górskich, jak i cudownych krajobrazach środka i północy nadmorskiej Polski.

Jakość

Dbałość o uczestników

Nasze imprezy to nie tylko wydarzenia – to przygoda wypełniona troską o każdego uczestnika i dbałością o każdy detal. Od chwili, gdy wkroczysz na miasteczko imprezy, poczujesz, że jesteś częścią czegoś wyjątkowego. Przykładamyy ogromną uwagę do tego, aby każda z naszych imprez stała na najwyższym możliwym poziomie!

Co Ci damy?

Doskonałe trasy

Dzięki starannie dobranym trasom rowerzyści mogą doświadczyć różnorodnych terenów, w tym górskich szlaków, malowniczych dróg wiejskich i dynamicznych tras miejskich. Nasze wydarzenia nie tylko przyciągają najlepszych zawodników, ale także zachęcają do udziału entuzjastów rowerowych z różnych części kraju, tworząc atmosferę wspólnoty i pasji do kolarstwa.

Nagrody

Odnaczenia Korony Ultra

Już 3 ukończone wyścigi dają Ci Brązowe odznaczenie Korony. Zachęcamy Cię jednak do tego, byś chętniej korzystał z naszych imprez, aby zdobyć Srebrne odznaczenie już po 6 dowolnych wyścigach. Jeśli ukończysz wszystkie 8 z nich, otrzymasz od nas specjalne Złote odznaczenie oraz pamiątkowy prezent!

Skontaktuj się z nami!

Masz pytania?

Jesteśmy tu dla Ciebie! Nie zawahaj się zapytać nas o wszystko, co Cię nurtuje. Odpiszemy tak szybko, jak tylko to możliwe, więc zachęcamy Cię do kontaktu z nami!

Email:

kontakt@koronaultra.pl